Apartmán Solaris

fb
mail
    Termálne kúpalisko Vadaš

Obrovský areál kúpaliska poskytuje rozmanité možnosti oddychu, relaxu a zábavy pre všetky vekové kategórie. Počas sezóny sú každoročne pripravené rôzne programy pre deti ako aj pre dospelých. Termálne kúpalisko Vadaš má 7 vonkajších bazénov s teplotou vody od 27 do 36˚C

Bazén Lagúna je prvým a zároveň jediným bazénom s umelým vlnobitím na Slovensku, zásobovaná termálnou vodou s teplotou cca 30 °C. Vlnobitie je vytvárané mechanickými zariadeniami. Hĺbka vody sa mení od 5 cm pri vstupe do bazéna až do 150 cm. Bazén s vlnobitím má kapacitu do 5000 osôb. Nachádza sa tu aj bazén relaxačný, plavecký,detský, masážny alebo bazén hviezda. V krytej plavárni sa nachádza bazén plavecký a detský, a súčasťou krytej plavárne je aj vonkajší sedací bazén, ktorý je v prevádzke po celý rok a do ktorého sa dostanete z krytej plavárne. Súčasťou areálu je jazero, kde sa dajú požičať vodné bicykle, člny alebo si môžete zarybárčiť. Súčasťou jazierka je aj ostrov, na ktorom si môžete zajazdiť na koni.

Pre priaznivcov športu je vytvorené ihrisko plážového volejbalu a futbalu, streetbalové ihrisko, minigolf, detské ihrisko, tenisové kurty, stolný tenis.

Hneď na mieste Vám ponúkajú bufety viacero druhov jedál, slovenských i maďarských špecialít.

Video o kúpalisku

Lagúna

Plavecký bazén

bazén Hviezda

bazén Relax

sedací bazén

detský bazén

Termálne kúpalisko 2

Pre ďalšie obrázky kliknite SEM

KONTAKT

tel.: +421915622742

+421905425551

email: apartmansolaris@gmail.com